O nás

Spoločnosť AndreaShop® funguje na slovenskom trhu už dve desaťročia. Za ten čas sa dokázala úspešne etablovať medzi najúspešnejšími predajcami a zaradiť sa medzi absolútnu špičku. Ponúka svojím zákazníkom špičkovú bielu, čiernu a IT techniku renomovaných značiek. Do jej portfólia patria takí výrobcovia ako SONY, APPLE, PANASONIC, Samsung, Bosch, Siemens, LG, PHILIPS, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, INDESIT, ARISTON a mnohí ďalší.

 

Dosiahnuť úspechy, udržať si konkurencieschopnosť a obľúbenosť nie je jednoduché. To, že sa to darí už dvadsať rokov je zásluhou Františka Vangela, majiteľa a zakladateľa spoločnosti. Keď v roku 1993 spoločnosť zakladal mal jasný cieľ. Vybudovať úspešnú firmu, ktorej primárnou stratégiou je spokojnosť zákazníka. „Príbeh mojej firmy je zároveň príbehom mojho života. Uvedomujem si, že všetky produkty, ktoré si zákazníci v Andea Shope kúpia sa zase stávajú súčasťou ich životov. Vstupujeme tak do ich domácností a viem, že je povinnosťou spoločnosti, aby naplnila požiadavky najvyššej kvality i komfortu,“ hovorí František Vangel. To je základná filozofia spoločnosti Andrea Shop®.

 

Všetci vo firme si uvedomujeme, že ak chceme aby bol Andrea Shop® aj naďalej úspešný je potrebné nepoľaviť, ale naopak aj ďalej pracovať na jeho rozvoji a prispôsobovať jeho fungovanie neustálym požiadavkám zákazníkov a zmenám na trhu. Jedným zo základných pilierov úspešného vzťahu zákazník - obchod je komunikácia. V poslednom období sme sa zamerali na práve na jej skvalitnenie. Okrem zabehnutých spôsobov využívame aj sociálne siete. Nájdete nás napríklad na Facebooku, kde sme zaznamenali veľmi dobré ohlasy od našich fanúšikov, ktorí sú pre nás dôležitou spätnou väzbou. Okrem zaujímavostí a noviniek odmeňujeme fanúšikov zaujímavými cenami v súťažiach alebo ich odmeňujeme za vernosť. Okrem Facebooku nás môžete nájsť aj na Twitteri či kanáli You Tube, kde budeme postupne pridávať zaujímavé videá o ponúkaných produktoch, či technológiách.

 

Ďalšou dôležitou zmenou v našej obchodnej stratégii je zavedenie novej značky. Od marca tohoto roku môžete navštíviť naše kamenné predajne v Dunajskej Strede, Šamoríne a Šali, ktoré sú označené logom Andrea Shop Plus s vlastnou predajnou filozofiou. Slovíčko plus nie je zvolené náhodne. V kamenných predajniach totiž oproti eshopu získate navyše možnosť stretnúť sa s vyškoleným personálom, nechať si poradiť či priamo prezrieť výrobok.Veríme, že všetky zmeny, ktoré prinášame a v budúcnosti prinesieme budú pozitívne. Našim cieľom je len a len spokojnosť zákazníka. On je našou prioritou, hnacou silou i motiváciou zlepšovať služby a ponuku.

 

Redakcia Rady a tipy
Andrea Shop®